Kurban

Paylaşmanın Huzuru Kurban - 2022

Paylaşmanın Huzuru Kurban - 2022

İyilikte Yarışanlar Derneği olarak, bu sene beşincisini düzenleyeceğimiz kurban kampanyamızı “Paylaşmanın Huzuru Kurban” sloganı ile başlattık.

Bu kurban bayramında da paylaşmanın huzurunu yaşamak ve yaşatmak için yola çıkıyoruz.

Gönül coğrafyalarına uzanan bu iyilik yarışına sen de katıl ve kurban bağışları ile ihtiyaç sahibi binlerce aileye umut ol.

Yapacağınız kurban bağışı ile açlık sınırı altında yaşayan binlerce ailenin kurban bayramını neşe ve huzur içinde kutlamasına vesile olabilirsiniz.

“… Kendilerine rızık olarak verdiği kurbanlık hayvanlar üzerine belirli günlerde Allah’ın adını ansınlar. Artık onlardan siz de yiyin, yoksula fakire de yedirin” (Hac 28)

Hisse bağışı 1600 ₺

2022 yılı kurban çalışmaları kapsamında kurban hisse bedelleri Afrika hisse için 1600₺, Arakan hisse, Afganistan hisse ve Yemen küçükbaş için 2300₺, Suriye küçükbaş ve Afganistan küçükbaş için 2800₺ olarak belirlenmiştir.

Nasıl Kurban Bağışı Yapabilirim?

Kurban bağışlarınızı genel merkezimizi ziyaret ederek, banka hesaplarımıza havale/EFT yaparak, online bağışta bulunarak veya 0533 400 69 86 numaralı çağrı merkezimizden detaylı bilgi alarak yapabilirsiniz.